ZAPOSLIMO

Redno delovno mesto: NATAKAR, KUHAR, VODJA KUHINJE.

Študentsko delo: POMOČNIK KUHARJA, NATAKAR.

VODJA KUHINJE
Opis delovnega mesta:

– samostojno delo v kuhinji in organiziranje procesa dela v kuhinji,
– vodenje ekipe kuhinje, koordinacija urnikov zaposlenih v kuhinji,
– koordinacija z dobavitelji, naročanje robe, itd.,
– izdelava jedilnikov in plana del,
– spremljanje in zagotavljanje kakovosti dela,
– odgovornost za delovanje kuhinje, predlaganje sprememb, novitet, itd.,
– dogovarjanje, organiziranje in izvajanje pogostitev na posebnih prireditvah v Kinu Bežigrad,
– sodelovaje pri organizaciji pogostitev in obratovanja gostinske prikolice na DRIVE-IN in PIKNIK KINU.

Pričakujemo:
– izobrazba kuhar ali ustrezna kuharska znanja,
– organizacijske sposobnosti,
– izkušnje v kuhinji za vodenje manjšega kolektiva – 6 ljudi,
– odgovornost, zanesljivost in natančnost,
– pozitiven odnos do dela,
– poznavanje osnov dela z računalnikom.

Nudimo:
– redno zaposlitev za nedoločen čas,
– stimulativno nagrajevanje,
– brezplačne kino/gledališke predstave,
– brezplačen obisk fitnes studia.

Več informacij in prijave na zaposlitev@kino-bezigrad.si. V zadevi sporočila napišite, za katero delovno mesto se prijavljate.